Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ТОВ «Сміла Енергоінвест» та комунальне підприємство «Смілакомунтеплоенерго» розривають договір про спільну діяльність
У приміщенні господарського суду Черкаського області відбулося засідання щодо розірвання договору про спільну діяльність між ТОВ «Сміла Енергоінвест» та комунальним підприємством «Смілакомунтеплоенерго».

Як повідомляє газета "Сміла" На розгляд справи у суд прибули небайдужі депутати міської ради, громадськість, керівник «Смілатеплокомуненерго» Прусс В.М. і представники підприємства, юрист та київський адвокат відповідача – ТОВ «Сміла Енергоінвест».

 До нинішнього теплопостачальника в м. Сміла, з боку комунального підприємства та міської ради, як його власника, були пред’явлені претензії щодо: надання неякісних послуг з теплопостачання, порушення умов договору про спільну діяльність, відсутності звітності про роботу перед комунальним підприємством та Власником, використання не за призначенням цільових коштів (субвенцій з міського бюджету в розмірі понад 90 мільйонів гривень), які не відображені у фінансовій звітності ТОВ «Сміла Енергоінвест», відсутності фінансової звітності стосовно спільної діяльності.

Розглядали і ситуацію щодо наданої Договором про спільну діяльність – уповноваженою особою ТОВ «Сміла Енергоінвест», без погодження комунального підприємства, безвідсоткової фінансової поворотної допомоги у розмірі більш як 18 мільйонів гривень, в той час як борги за газ становлять більше 91 мільйона гривень без штрафних санкцій, які нікому невідомо, відсутності затвердження кошторисів та дозволів на виконання демонтажних робіт. Обидві сторони мали змогу висловити та обґрунтувати свою позицію щодо кожного питання. З боку відповідача – ТОВ «Сміла Енергоінвест» надалися пояснення щодо ситуації із перебоями у теплопостачанні та ненаданні фінансової звітності, які викликали недовіру та сумніви, а з боку представників КП «Смілакомунтеплоенерго» та представника міської ради наведено чіткі факти та аргументи про грубе порушення ряду пунктів договору про спільну діяльність, метою якого є надання якісних послуг з теплопостачання.

Але остаточної крапки цього дня поставлено не було. За рішенням судді розгляд справи перенесено на 26 червня, з метою витребування доказів на вимогу комунального підприємства.

За час засідання на площі перед приміщенням суду зібралася частина колективу ТОВ «Сміла Енергоінвест» разом із нинішнім керівником Сарнацьким В.О. з транспарантами і гучномовцем.
 

Популярні теми

03.05.2024, 09:01
Кіберполіцейські викрили зловмисника, який зберігав матеріали порнографічного характеру за участю дітей
03.05.2024, 09:04
3 000 доларів США за незаконний перетин державного кордону – викрито чергову схему
03.05.2024, 09:32
На Великдень очікуються заморозки та похолодання, – Укргідрометцентр (https://www.meteo.gov.ua/ua/Meteorolohichni-poperedzhennya)
03.05.2024, 09:35
Повідомлено про підозру чоловіку, який вчиняв розпусні дії щодо 13-річної дівчини

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]