Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У ЧАСТИНІ АПТЕК СМІЛИ ПРОБЛЕМИ ІЗ ВИДАЧЕЮ ПІЛЬГОВИХ ЛІКІВ?
Мешканці мікрорайону Шевченка повідомляють про те, що вже місяць у цьому районі міста не видають пільгові ліки.
  Коли сміляни зможуть нормально отримувати ліки, що підпадають під програму «Доступні ліки», зокрема в тих аптеках, що на Шевченко, пояснив начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко. Як зазначив Микола Анатолійович, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04. 2017 №144 «Про затвердження аптечних мереж Сміли, які братимуть участь в урядовій програмі «Доступні ліки» відділ охорони здоров’я уклав 6 договорів про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується, з аптеками нашого міста.
Проте у мікрорайоні станції ім. Т. Шевченка населення закріплено за Комунальним закладом «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка» і пільгові ліки відпускаються в межах існуючих кошторисів.

 КЗ «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка» перебуває на самостійному балансі та укладає договори «Про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується» з аптечними закладами самостійно.
Таким чином, рецепт, виписаний лікарями Комунального закладу «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка», може бути використаний лише в тому аптечному закладі, який уклав договір з лікарнею.

У липні цього року існувала проблема з відшкодуванням витрат аптечним закладам мікрорайону ст. ім. Т. Шевченка, пільгові ліки за Урядовою програмою «Доступні ліки» не видавалися хворим через затримку у перерахунку коштів. На цей час кошти вже перерозподілені на черговій сесії міської ради.
Також Микола Стуженко висловив сподівання, що до кінця серпня лікарські препарати будуть надаватися хворим на цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму та серцево-судинні захворювання у нормальному режимі.

Повідомляє газета "Сміла"

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]