Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У Черкаській області розпочата інспекційна кампанія щодо виявлення фактів "тіньової" зайнятості
Протягом двох місяців фахівці Держпраці відвідуватимуть всі підприємства сільського господарства та заклади торгівлі без попереджень. Мета їх візиту – інформувати керівників про розмір штрафних санкцій за виявлені факти «тіньової» зайнятості. Потім підприємства інспектуватимуть до вересня.

Черкащина відібрана у числі чотирьох областей України для реалізації пілотного проекту Міжнародної організації праці, де проводитимуться інспекційні відвідування підприємств з метою виявлення фактів незадекларованої праці. Кампанія має проводитися ще у Львівській, Одеській та Херсонській областях.

У Черкаській області найбільший відсоток “нелегалів”, за статистичними даними, виявили саме у сфері сільського господарства та торгівлі. Інші області увагу приділяють своїм “слабким” місцям.

В Управлінні Держпраці у Черкаській області нагадують, що з повідомленнями про порушення вимог законодавства про працю можна звертатися до відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів за номером телефону: (0472) 33-69-70. Адреса Управління Держпраці у Черкаській області: 18000, Черкаська обл., м. Черкаси б-р Шевченка 205, 3 поверх. 23ck@dsp.gov.ua


За інформацією Управління Держпраці у Черкаській області

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]