Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У РАЙОНІ В РАМКАХ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ ТИМЧАСОВО ЗАКРИТО ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ КЛАДОВИЩА
Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня Смілянської РДА від 22.04.2020 №16 щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) в поминальні дні органам місцевого самоврядування та головам об'єднаних територіальних громад рекомендовано закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.
 

Поминальні дні у квітні 2020 за рішенням священного Синоду Православної Церкви України переносяться на 6 червня – Троїцьку батьківську поминальну суботу.
«Насамперед, дорогі нам спочилі люди прагнуть духовного, молитовного єднання. Адже радість, яку ми розділяємо з ними у цей день, полягає у Воскресінні Христовому та вірі в наше входження у нове, вічне життя з Христом. Завершується лише тимчасовий земний шлях людини, а її душа продовжує жити, любити і потребувати нашої турботи, пам’яті та любові. Тому і сенс поминальних днів після Великодня полягає не в пікніках на могилах (що можна часто спостерігати і що суперечить духу поминальних днів!), а в посиленій молитві за наших близьких» - зазначають в УПЦ.

Шановні жителі Смілянщини!
Закликаю усіх утримуватись від відвідування кладовищ у період карантину. На сьогодні ситуація щодо інфікування коронавірусом контрольована. Але ми бачимо щоденний приріст інфікування. Тому маємо не допустити динамічного піку захворювання, з яким може не справитися медицина.

Автор: Валерія Бандурко


 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]