Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У РОТМІСТРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАНЕПОКОЄНІ ТИМ, ЯК З 1 ВЕРЕСНЯ ЖИТЕЛІ ОТРИМУВАТИМУТЬ ПЕНСІЇ

Керівники Ротмістівської громади звернулися до Черкаської обласної ради та Черкаської РДА у зв’язу із тим, що усіх пенсіонерів примусово переведуть на отримання пенсій через банківську картку. Текст звернення оприлюднили на сайті Ротмістрівської ОТГ.

У Ротмістрівській сільській раді занепокоєні станом роботи відділень Укрпошти у громаді. На території цієї громади є лише один банкомат, який знаходиться в с. Ротмістрівка.

А це означає, що усі жителі пенсійного віку будуть змушені діставатися до міста, щоб сплати за комунальні послуги та зняти готівку. Як наслідок – будуть скупчення людей найбільш вразливих верств населення у час пандемії.

Працівники відділень Укрпошти на місцях виплачують людям пенсію, а листоноші розносять за адресою проживання пенсію людям, які самі не взмозі дістатися до відділення, щоб її отримати. Також громадяни похилого віку можуть оплатити комунальні послуги, виписати газету чи журнал. Багато самотніх пенсіонерів проживають на території громади, які не в змозі доїхати до міста, щоб отримати кошти чи зробити переказ.

З огляду на це,сільська рада просить керівників області та Черкаської РДА ініціювати перед Урядом необхідність скасування згаданої Постанови КМУ, а також посприяти у тому, щоб у громаді встановили додаткові банкомати.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]