Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У СМІЛІ ІЗ ВЕЛИКИМ КОНЦЕРТОМ ВИСТУПИЛА НАЦІОНАЛЬНА ЗАСЛУЖЕНА КАПЕЛА БАНДУРИСТІВ

17 березня з великою концертною програмою у Смілу завітав один з провідних колективів нашої країни – Національна заслужена капела бандуристів.

Велика зала міського будинку культури, в рамках карантинних обмежень, зібрала велике коло шанувальників української національної культури. Більше 50 учасників колективу, а це музиканти та співаки протягом 1,5 години дарували своє мистецтво глядачам. Цей прославлений колектив, який є в трійці найкращих національних колективів, неодноразово підкорював сцени інших држав. І дуже приємно що їх творчість не оминула і наше місто.

Різноманітна програма, надзвичайно високе професійне виконання, велика кількість солістів, які є заслуженими працівниками культури України, додали яскравих вражень, гарного настрою та естетичного задоволення усім хто був присутній цього дня в залі.

Саме такі колективи є взірцем патріотизму та яскравим прикладом надзвичайно багатої культурної спадщина нашого народу, фундаментом національної культури, на яких повинне виховуватися підростаюче покоління, зазначили у Смілянському відділі культури.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]