Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У СМІЛІ ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА-БАНКРУТА «РАЙДУГА» ПЕРЕКРИЛИ ДОРОГУ
Працівники колишнього приладобудівного заводу ДП “Райдуга” третій рік поспіль добиваються, щоб їм виплатили борги із заробітній платі. Сьогодні вони перекрили дорогу біля транспортної прохідної підприємства, де колись працювали. Тим самим заблокували під’їзд до нині діючого тут підприємства-переселенця із Східної України. Поспілкуватися до учасників акції вийшли керівники та представники нового підприємства. Вони пояснили, що розуміють проблему і, навіть, пообіцяли допомогти знайти арбітражного керуючого Володимира Новосельцова, який призначений для ДП “Райдуга” і міг би прояснити ситуацію з виплатою заборгованості. Однак він не прийшов ні на нинішню акцію, ні на засідання комісії у міський Будинок рад, де два дні тому за участю міської влади розглядали шляхи вирішення проблеми.

Своєю акцією представники трудового колективу “Райдуги” вирішили привернути увагу до проблеми, надати їй широкого розголосу та прискорити вирішення.

Представники нового підприємства активістів просили пропустити автомобілі, втім вони не погодилися. Присутні довго обговорювали ситуацію, де шукати справедливості, запевнили, що і надалі добиватимуться, аби виплатили кровно зароблені кошти і, можливо, перекриють рух транспорту ще раз, аби їх таки почули і допомогли.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]