Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У Смілі триває перевірка котелень
У Смілі комісійна перевірка котелень проводиться вперше за 7 років. Спеціально створена рішенням виконкому комісія, до складу якої увійшли представники міського виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств та інші фахівці, 9 серпня відвідала котельню №1, що на території КП “ВодГео”. Прийшли сюди також представники ТОВ “Сміла Енергоінвест”. З 2010 року детальної перевірки обладнання власниками комунального майна не проводилось і без відповідної комісії доступу до котелень не було, зазначає начальник КП “Смілакомунтеплоенерго” Володимир Прусс, тож нині нарешті є змогу подивитися, в якому стані комунальне майно після того, як воно перебувало у користуванні іншої організації.

 Громадськість, яка на початку літа зверталася до міської влади з проханням провести комісійну перевірку обладнання котелень, також виявила бажання подивитись на стан обладнання на власні очі. Однак, у приміщення допустили лише членів комісії, так як це об’єкт підвищеної небезпеки.

В першу чергу постало питання, на якій підставі приватний теплопостачальник зірвав пломби, які поставив КП “Смілатеплокомуненерго” 26 липня. Щодо цього факту складено акт. Комісія провела візуальний огляд обладнання у котельні, фактичний робочий стан буде видно лише при запуску котелень. Разом з цим, представники комунального теплопостачальника провели інвентаризацію обладнання, що стоїть на балансі міста та перевірили його фактичну наявність та стан. Комісія відповідну роботу проведе і на інших котельнях Сміли.


газета "Сміла"

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]