Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У СМІЛЯНСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ БІБЛІОТЕЦІ ЗАМІНИЛИ БІБЛІОТЕКАРІВ
Як повідомляє завідуюча сектором 1-4 кл. та дошк. Центральної дитячої бібліотеки Юлія Близнюк, у бібліотеці провели День самоврядування: «Міняю бібліотекаря». Напередодні професійного свята, Всеукраїнського дня бібліотек в Україні, бібліотекарі сектору обслуговування 1-4 кл. та дошк. влаштували День самоврядування. Обмінялись на кілька годин ролями бібліотекарі зі своїми найактивнішими читачами, учнями 4-Бкл. НВК « Лідер», Градіновіч Дар’єю, Ткаченко Анною, Федоровою Ніколь та Філь Євгенієм.

Наші нові «тимчасові» колеги дуже впевнено почували себе за кафедрою, на диво швидко зрозуміли, як правильно заповнювати читацький формуляр, без страху і збентеження спілкувалися з юними читачами дитячої книгозбірні, демонстрували свої знання з літератури, пропонували свою допомогу у виборі книг та сміливо радили твори, які читали самі.

Побувавши в ролі бібліотекарів, юні « читачі-колеги» на власному досвіді переконалися в тому, що професія бібліотекаря унікальна: вона складна, відповідальна, різноплано¬ва та цікава. Звісно, бібліотекар не зводить будинки, але своєю працею прокладає дорогу у світ знань і мудрості, у світ людських душ і сер¬дець.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]