Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЦІЄЇ ВЕСНИ ВИСАДЯТЬ ПОНАД 100 ГЕКТАР ЛІСУ

Весна цього року не тільки рання, а й суперечлива та неоднозначна: з погодними примхами та змінами настрою… Дотримуючись усіх протиепідемічних правил та рекомендацій лісівники висаджують культури.

Справжньою «родзинкою» Смілянського лісгоспу є вирощування сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою. Ця технологія для підприємства не нова, її впровадили тут ще у 2008 році. І вона виправдала себе з-поміж інших методів, адже після проростання сіянець не треба викопувати, обрізати корінь. У такий спосіб формується міцна коренева система, яка не пошкоджується при пересадці у відкритий ґрунт.

Вирощений посадматеріал із ЗКС приживається практично стовідсотково, має сильнішу енергію росту, ніж лісові культури, створені звичайним способом. 

Цьогоріч буде висаджено понад 100 га лісових культур. Окрім того проводиться доповнення на площі 210 га. Загалом буде висаджено біля 400 тис. лісоутворюючих порід, де головної породи дуба звичайного 205 тис.шт. з яких із закритою кореневою системою (у касетах) 110 тис. шт.

Лісокультурна кампанія триває, адже весна не чекає і потрібно все зробити вчасно, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]