Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У СМІЛЯНСЬКОМУ ВІДДІЛІ ПОЛІЦІЇ ПРОВЕЛИ ПЕРЕВІРКУ

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області Валерій Єфіменко та громадський монітор Володимир Батчаєву рамках реалізації національного превентивного механізму провели моніторинговий візит до Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Про це інформує сайт омбудсмена.

Під час візиту були виявлені порушення. Встановлено, що у відділі поліції не забезпечено права людей з інвалідністю – будівля не обладнана пандусом згідно з нормами ДСТУ, які регламентують інклюзивність будівель і споруд, а кнопка виклику, якою могли б скористатися мало мобільні особи, відсутня.

Стоянки для автомобілів людей з інвалідністю не обладнані. На дверях переважної більшості кабінетів відсутні таблички, які б вказували на призначення цих приміщень.

У відділі наявна кімната для конфіденційного побачення затриманого із захисником, але її обладнання не відповідає вимогам нормативних актів МВС України. Кімнати для затриманих осіб відсутні.

Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події та журнал обліку доставлених осіб, що вчинили адміністративні правопорушення та інші облікові документи, пов’язані із зверненнями громадян, ведуться з порушеннями.

За результатами моніторингового візиту будуть направлені відповідні звіти з рекомендаціями щодо усунення виявлених порушень.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]