Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У Тальному мітингують проти підвищення тарифів на комунальні послуги

Сьогодні зранку, 18 січня під стінами Тальнівської міської ради пройшла акція протесту проти підвищення комунальних тарифів.

Споживачі невдоволені значним ростом цін на комунальні послуги та вимагають від влади реакції. Так, близько 30 мешканців Тального, майже пів години стояли під будівлею міськради. Мітингувальники вимагають, щоб це питання було негайно винесене на наступну сесію міської ради, яка відбудеться 20 січня.

Протестувальники висловили надію на те, що влада до них прислухається і все ж знизить тарифи, інакше пенсіонерам доведеться віддавати останні гроші лише для того, щоб оплатити комуналку. Учасники акції домовилися, якщо влада не буде ніяким чином реагувати на їхні прохання, знову вийти на протест, або перекривати своїм рухом пішохідні переходи.

– Влада високими тарифами хоче задавити простих людей. Треба виходити усім разом і добиватися тарифів доступних для оплати кожному, – каже учасник мітингу Олександр.

Додамо, що питання про «Про звернення депутатів Тальнівської міської ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Черкаської обласної державної адміністрації та депутатів Черкаської обласної ради щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням цін на природний газ та електроенергію, їх транспортування та розподіл» виноситься на сесію міської ради, яка відбудеться 20 січня.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]