Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Українці самі обиратимуть час виходу на пенсію
Розмір пенсій визначатиметься відповідно до суми сплачених внесків у Пенсійний фонд. Ці кошти належать винятково учасникам пенсійної програми. Вони самі зможуть вибирати умови виходу на пенсію.
 Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу "Еспрессо".

"Ті, хто працюють і сплачують внески в Пенсійний фонд протягом 35 років, і ті, хто платять внески 15 років, є учасниками пенсійної програми. Між цими людьми є різниця, яку потрібно передбачити в умовах пенсійного забезпечення", – заявив міністр.

За словами міністра, українські пенсіонери отримують пенсію, в середньому, протягом 18 років. Тому однаковий час виходу на пенсію без урахування тривалості страхового стажу сприятиме тому, що за рахунок людей, які все життя працювали та сплачували внески, фінансують збільшення розміру пенсійного забезпечення тих, хто на такі пенсії не заробив.

"Якщо ми говоримо про справедливість у пенсійному забезпеченні, то повинні бути і різні умови виходу на пенсію людей, які різну кількість років брали участь у пенсійній програмі. Це не підвищення пенсійного віку, адже в такому випадку пенсійний вік підвищувався б для всіх. Тому ті, хто мають повний страховий стаж і виконали умови пенсійної програми, – виходять у 60 років. А ті, хто мають 15 років стажу та мінімізували свої витрати, – вийдуть у 65 років. Цим ми встановлюємо принцип, за яким вік виходу на пенсію залежить від вибору кожного", – пояснив Рева.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]