Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Укрпошта доставлятиме грошові перекази додому
Укрпошта запустила послугу переказу коштів "З картки додому". Гроші можна буде отримати у відділеннях або їх доставлять додому.

 "Зараз послуги банків доступні 65% населення України. Тобто Укрпошта сьогодні — це єдина можливість для 35% наших громадян, які не мають доступу до фінансових і банківських послуг, отримати перекази з картки від своїх близьких та рідних. З одного боку, ми вирішуємо проблеми з переказом коштів для тих українців, які мешкають в населених пунктах, де немає банківських відділень. З іншого, створюємо унікальну можливість переказати кошти тим людям, які не мають банківської картки. Листоноша доставить переказ за вказаною адресою і передасть кошти безпосередньо в руки", - каже директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Артур Муравицький.

У відділеннях Укрпошти грошовий переказ можна буде отримати через 15 хв. після відправки коштів. Якщо замовили доставку готівки додому - протягом двох робочих днів. Максимальна сума одного переказу - 14 999 грн. Можна використовувати платіжні картки Visa та MasterCard будь-яких банків України.

 Укрпошта не продаватиме продукти та туалетний папір у великих містах. Основним ринком збуту товарів стануть села. Роздрібна торгівля є одним із пріоритетних напрямків для держпідприємства.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]