Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
УПРАВЛІННЯ СМІЛЯНСЬКОГО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ НЕ ПРИПИНЯЄ ПРОВОДИТИ ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ
17 квітня 2018 року провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Людмила Квас з метою забезпечення якісного і ефективного обслуговування громадян та проведення прямого діалогу з громадянами найвіддаленіших куточків Смілянського району, був проведений виїзний прийом в агентському пункті з громадянами, які проживають на території Макіївської сільської ради.

 Присутніх на зустрічі цікавили нововведення в пенсійному законодавстві, основні питання були пов’язані з перерахунком пенсії працюючим пенсіонерам з 1 квітня поточного року. Людмила Квас повідомила, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення громадян здійснюватимуть перерахунок пенсії тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули на нього право. При цьому обираються найбільш вигідні умови перерахунку: лише з урахуванням страхового стажу або з урахуванням страхового стажу і заробітку. У разі якщо особа після призначення (перерахунку) пенсії відпрацювала менш як 24 місяці, перерахунок пенсії проводиться не раніше, ніж через два роки після призначення з урахуванням відпрацьованого страхового стажу та заробітної плати, з якої призначено пенсію. Обчислення страхового стажу, який дає право на перерахунок пенсії, здійснюється не раніше дня, що настає за днем, по який обчислено страховий стаж під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

В ході розмови було наголошено на перевагах офіційного працевлаштування і небезпеці отримання «тіньової» заробітної плати, а також можливості зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Прес-служба Смілянського управління ПФУ

Популярні теми

19.05.2018, 18:41
У ЦЕНТРІ СМІЛИ УРОЧИСТО ПІДНЯЛИ ПРАПОР ЄВРОПИ
14.05.2018, 11:33
Про надзвичайну ситуацію у школі №8: у лікарні лишаються 18 дітей
14.05.2018, 07:26
Смілянський ДО «Комбінат «Дніпро» у першому кварталі поточного року отримав надходжень на загальну суму понад 2,2 млн. грн.
13.05.2018, 19:44
"Велике прибирання набережної Тясмину"

Публікації

21.04.2018, 09:51
Сергій Овчаренко: про вибір сімейних лікарів
20.03.2018, 06:56
РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ: ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ІЗ ЛІКАРЕМ
20.04.2018, 16:23
Неякісно відремонтував торік смілянські дороги приватний підприємець Володимир Косодрига.
02.04.2018, 09:39
Про виконком, його повноваження та пов’язані з цим міфи: спеціально для старост
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]