Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!
Період реалізації дров для населення у самому розпалі і, як бачимо, для шахраїв – найприбутковіший час. У ДП «Смілянський лісгосп» надійшла інформація про діяльність осіб, які телефонують потенційним покупцям і від імені відділу реалізації підприємства пропонують придбати опалювальну сировину. Далі, якщо людина погоджується на пропозицію, надсилають рахунок, а після оплати – шукай вітра в полі.

Шановні жителі нашого краю, насамперед наголошуємо, що працівники Смілянського лісгоспу ніколи не телефонують із подібними пропозиціями, а алгоритм купівлі дров наступний:

1. В залежності від свого місця проживання замовнику необхідно звернутися в найближче лісництво чи лісгосп із заявою. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця. Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск деревини.

2. Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини. Здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват 24 тощо).

3. Повідомити телефоном представника лісництва про здійснену оплату та погодити з ним дату та місце відвантаження деревини.

Дрова відпускаються за затвердженими діючими цінами. http://smilalis.com.ua/.../derzhlisgospi-cherkashchini...

Ціна одного кубометра (без вартості навантаження та автоперевезення) встановлюється залежно від групи дров: твердолистяні, хвойні, м`яколистяні.

Отож, просимо вас бути обачними та обережними і купувати дрова на законних підставах у ДП «Смілянський лісгосп».

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]