Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
В Балаклеївській сільській бібліотеці приборкували «Книжкозавра»
У рамках акції «100.000 нових книжок дітям» від Фундації Дарини Жолдак більше тисячі дітей у 260 публічних бібліотеках маленьких українських міст і сіл виконують вправи з ігрового практикуму «Як приборкати Книжкозавра». Продовженням акції стануть подарунки у вигляді корисних і цікавих дитячих книжок від українських видавництв для тих, хто успішно виконав вправи.

Балаклеївська сільська бібліотека долучилася до акції та запропонувала дітям 8 − 9 років вправи з практикуму «Як приборкати Книжкозавра».

Ми читали з дітьми вірші Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Григорія Фальковича, Юрія Бедрика, Романа Скиби, Мар’яни Савки, Олесі Мамчич, Леоніда Куліша-Зіньківа, Оксани Кротюк, Оксани Лущевської та в різних ігрових ситуаціях пропонували озвучити вірші з відповідними інтонаціями, як інопланетяни (закладали носа двома пальцями і голос змінювався, із ротом, повним цукерок та іншими варіантами).

Потім дітям пропонували уявити й намалювати автора віршів. Тож було дуже весело дивитися, а як же насправді виглядає той чи інший автор. Завідуюча бібліотекою Лілія Маслюк розповіла кілька цікавих фактів про кожного з авторів.Пробували діти читати скоромовку на одній нозі.

Далі учасникам треба було виконати вправи на паліндроми (слова чи речення, які можна читати як зліва направо, так і справа наліво), у словах шукали числа, замінювали літери у виділених словах, щоб текст став зрозумілим.Тож діти дуже весело провели час в бібліотеці, поласували цукерками з печивом. Такі вправи дають змогу діткам навчитися спілкуватися, працювати в групах, розвивати креативне мислення та свої здібності.

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]