Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПРОПОНУВАЛИ СПІЛЬНО ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМУ СМІЛЯНСЬКОЇ МЕДСАНЧАСТИНИ №14
Варіанти врегулювання питання зі Смілянською медико-санітарною частиною № 14 запропонували колективу медзакладу в облдержадміністрації.

Вирішуватимуть, який шлях владнання ситуації обрати, працівники закладу колективно. Спираючись на їхнє рішення міська та обласна влада вживатиме усіх можливих заходів, говорить заступник очільника області Ярослав Березань.

 Нині Смілянська медико-санітарна частина не належить до системи медичних закладів міста. Через що його не включили до міської мережі фінансування на 2017 рік. Тож від початку року в медсанчастині назбиралися борги не тільки із виплати заробітної плати, але й за комунальні послуги, повідомляє прес-центр Черкаської ОДА

– На моє переконання, не треба чекати допомоги з державного бюджету, надання якої, між іншим, малоймовірне, а шукати шляхи інтеграції закладу в систему медичних закладів Сміли, – говорить Ярослав Березань. – Водночас треба враховувати, що потенційно Сміла буде центром госпітального округу. Зважаючи на вимоги сьогодення, заклад варто було б реорганізовувати. Оскільки так, як було, вже не буде. Вивільненим працівникам місто зобов’язалося надати робочі місця в інших медзакладах міста. Ми запропонували колективу декілька варіантів вирішення ситуації. Та остаточне рішення за колективом. Зрештою, є питання як до діяльності МСЧ-14, так і до міста. Найближчим часом планую зустрітися з працівниками медсанчастини та обговорити ситуацію, вислухати їхні пропозиції та побажання.


В свою чергу актив медсанчастини попередив місцеву владу про проведення мирного зібрання в різних районах міста 30 травня.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]