Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
В районнй раді розглядалось питання формування принципів взаємовідносин між районним бюджетом та бюджетом об’єднаної територіальної громади
24 листопада голова районної ради Грошев В.В., керівники та відповідальні працівники райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, Балаклеївський сільський голова Ситнік Р.О., Малосмілянський сільський голова Пономаренко І.М., Ротмістрівський сільський голова Ховайба В.І., його заступник Волошин І.І. та депутати сільської ради провели спільну нараду з питань формування бюджетів на 2018 рік.
 Розглядалось питання формування принципів взаємовідносин між районним бюджетом та бюджетом об’єднаної територіальної громади щодо фінансування надання соціальних, медичних та освітніх послуг, утримання об’єктів комунальної власності.

До 1 грудня цього року усі відповідні організації району мають укласти угоди з Ротмістрівською сільською радою щодо надання субвенцій з сільського бюджету на утримання установ.

Також обговорено утворення комісії щодо передачі відповідно чинного законодавства об’єктів комунальної власності, що знаходяться на території об’єднаної громади, на баланс Ротмістрівської сільської ради. До складу комісії ввійдуть депутати районної та сільської рад, відповідальні працівники райдержадміністрації.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]