Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Виборці Черкащини можуть повідомити про факти порушень у день виборів на «гарячу лінію»

Вже цієї неділі в області відбудуться чергові місцеві вибори. Куди звернутися, якщо ви стали свідком фактів порушення виборчого законодавства чи норм протиепідеміологічних заходів Як поінформувала директорка Черкаського обласного контактного центру Лариса Ходаковська, в період підготовки до виборів та в день голосування виборці можуть звертатися на телефони «гарячої лінії».

Громадянам, які звертаються на обласні «гарячі лінії», надаються консультації з нагальних питань чинного законодавства України про вибори (зміна виборчої адреси, голосування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, відсутності в списках на голосування, голосування під час відрядження тощо). Забезпечуватиметься оперативне реагування на інформацію про факти порушення виборчого законодавства, прав виборців, порушення обмежень, встановлених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, Черкаський обласний контактний центр є суб’єктом Єдиної системи опрацювання звернень, забезпечує за допомогою програмно-технічного комплексу Єдиної системи безперебійне функціонування урядової «гарячої лінії» 1545 та обласної «гарячої лінії» за телефонами (0472) 36-11-13, 0 800 508 876, в межах повноважень надає можливість громадянам на реалізацію права звернення до центральних та місцевих органів виконавчої влади задля вирішення нагальних життєвих проблем, внесення пропозицій, отримання консультаційної допомоги тощо.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]