Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Відбулися чергові громадські діалоги з владою
13 жовтня 2017 року у центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої відбулися чергові громадські діалоги з владою, які відбуваються щоп’ятниці.

 Цього разу на зустрічі були присутні депутати Черкаської обласної ради Іван та Валентина Далібожаки, депутати Смілянської міської Людмила Скороход, Ігор Баталін і Антон Кривко, а також представники ГО та інші небайдужі краяни.

 Керівник «Громадських діалогів» Віктор Пересунько запросив на «круглий стіл» гостя нашого міста з Польщі Януша Леопольда Мачков'яка. Учасники діалогу задавали питання Янушу про різні сфери життя мешканців його міста Krynica-Zdrój (Криниця-Здруй). Присутніх цікавило, як будуються дороги, як громадяни спілкуються із владою, як працюють заклади освіти та багато іншого.

Сміляни не залишилися осторонь і своїх нагальних проблем, які озвучили присутнім на діалозі місцевим та обласним депутатам.

 Просто треба навчитись правильно посилати сигнали у суспільство, вимагати від влади прозорості і звіту за свою діяльність. Активісти не повинні дорікати містянам за пасивність, за те, що люди не хочуть збиратися, виходити на мітинги. Треба навчитися згуртовувати людей, говорити з ними, доносити інформацію, - наголосив керівник "Громадських діалогів" Віктор Пересунько

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]