Голова комісії заступник міського голови Людмила Осейко запропонувала представникам державного закладу викласти свої пропозиції щодо вирішення проблем МСЧ №14.
Були конструктивні пропозиції і від депутатів Анатолія Голуба, Володимира Примака, головного лікаря міської лікарні Ігора Іщенка, начальника відділу охорони здоров’я Миколи Стуженка. На сьогодні керівники МСЧ № 14 сподіваються на те, що народні депутати включать їх заклад до Держбюджету, проголосувавши за відповідний законопроект. Хочуть вони, щоб з місцевого бюджету виплатили борги по зарплаті та комунальних платежах, що за один квартал становить більше 4 млн.грн. Але як ще раз пояснила Людмила Осейко та начальник фінансового управління Галина Сватко, цей заклад є державним і фінансувати його з бюджета міста не можна. У підсумку було ухвалено рішення про наступне засідання комісії, на яке керівники МСЧ принесуть конкретні напрацювання їхнього бачення як саме буде далі існувати заклад, щоб міська влада могла підключитися і допомогти колективу вирішити всі питання у межах своїх повноважень.
газета "Сміла"
Були конструктивні пропозиції і від депутатів Анатолія Голуба, Володимира Примака, головного лікаря міської лікарні Ігора Іщенка, начальника відділу охорони здоров’я Миколи Стуженка. На сьогодні керівники МСЧ № 14 сподіваються на те, що народні депутати включать їх заклад до Держбюджету, проголосувавши за відповідний законопроект. Хочуть вони, щоб з місцевого бюджету виплатили борги по зарплаті та комунальних платежах, що за один квартал становить більше 4 млн.грн. Але як ще раз пояснила Людмила Осейко та начальник фінансового управління Галина Сватко, цей заклад є державним і фінансувати його з бюджета міста не можна. У підсумку було ухвалено рішення про наступне засідання комісії, на яке керівники МСЧ принесуть конкретні напрацювання їхнього бачення як саме буде далі існувати заклад, щоб міська влада могла підключитися і допомогти колективу вирішити всі питання у межах своїх повноважень.
газета "Сміла"
Популярні теми
Публікації
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.