Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Відбулося засідання координаційної ради райдержадміністрації з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді
12 грудня заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов провів засідання координаційної ради з питань оздоровлення відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді. Розглядалося питання підведення підсумків оздоровлення та відпочинку дітей протягом 2017 року.Під час проведення оздоровчої кампанії в Смілянському районі діяло 44 табори з денним перебуванням дітей, в яких охоплено 1 тис. 340 учнів.

Оздоровленням охоплено 784 дитини – 24,1 %.

Відпочинковими та оздоровчими послугами охоплено – 2 тис. 124 дитини, що становить – 65,2 % від загальної чисельності. Працював дитячий оздоровчий табір «Тимурівець» в якому оздоровилося 37 дітей пільгових категорій, з них 17 дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 11 дітей з малозабезпечених сімей, 7 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій та творчо-обдарована дитина. В дитячому оздоровчому таборі «Козацька фортеця» оздоровилося 95 дітей району.

За рахунок коштів державного бюджету за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечено оздоровлення в УДЦ «Молода гвардія» - 10 дітей, в ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» - 4 дітей, 21 дитина, які потребують підвищеної соціальної уваги оздоровилися в ПП «Оздоровчий центр «Чайка» Одеської області.

Всього на оздоровчу кампанію 2017 року фактично використано 674 тис. 317 грн. За результатами оздоровчої кампанії 2017 року подяками голови райдержадміністрації за особистий внесок в розбудову сімейної політики нагороджено працівників структурних підрозділів райдержадміністрації – Євзюру Олександру – методиста методичного кабінету відділу освіти, Лизогуб Валентину – заступника директора з виховної роботи Носачівської ЗОШ І-ІІІ ст., Теслю Тетяну – районний педіатр при ЦРЛ ім. С.Бобринської. Також відзначено кращу роботу директорів пришкільних таборів - Приймак Юлію та Жалобіцьку Ларису, яким також вручено подяки від голови райдержадміністрації. Окремо було наголошено на діяльності оздоровчого табору «Козацька фортеця», роботу якого було відмічено і на обласній координаційній нараді начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максимом Зеленським. Потрібно зазначити що директором табору – Володимиром Шерстюком було надано 22 путівки для дітей, батьки яких є учасниками АТО, за що Володимира Анатолійовича відзначено подякою голови райдержадміністрації, як мецената.

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації дякує всім за гарну командну роботу.

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]