Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

27 січня під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді. У роботі засідання взяли участь представники громадських організацій міста. 

На засіданні були затверджені план роботи та заходи з національно-патріотичного виховання серед учнівської молоді на 2020 рік, внесені зміни до міської програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розглянуто питання щодо преспективи розвитку центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді "Смілянська січ" при Будинку дитячої та юнацької творчості. 

Членами координаційної ради заплановано у 2020 році розглянути питання щодо організації проведення навчально-польових зборів з юнаками і залучення до їх проведення учасників АТО та козацтва, проведення міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). У другій половині року плануться розглянути питання щодо організації та проведення міських заходів до Дня українського козацтва (фольк-фестиваль інсценізованої пісні "Пісенна душа України"), до Дня Гідності та Свободи, Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Керівник міської організації ветеранів АТО Сергій Водяний підняв питання щодо наявності та використання навчальної зброї під час вивчення предмету "Захист Вітчизни". Начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова проінформувала щодо участі старшокласників у навчальних стрільбах під час проведення навчально-польових зборів на базі навчального центру прикордонної служби в Оршанці. На завершення засідання члени координаційної ради обговорили питання щодо пошуку шляхів придбання навчальної зброї  під час вивчення предмету "Захист Вітчизни". 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]