Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики правопорушень та запобігання злочинності серед дітей
25 вересня у виконавчому комітеті відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики правопорушень та запобігання злочинності серед дітей. В засіданні координаційної ради взяли участь представники служби у справах дітей, управління освіти, молоді та спорту, Смілянського ВП ГУНП, Смілянського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення.

 Під час засідання обговорили питання, що стосувалося підсумків проведення міської операції «Літо», Всеукраїнського заходу «Урок». Начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна відзначила належний рівень співпраці всіх структурних підрозділів по роботі з дітьми, внаслідок чого влітку здійснювався контроль за вчиненням злочину дітьми, схильних до бродяжництва та за сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Як наслідок – під час рейду «Урок» не було виявлено дітей, які без поважних причин не приступили до навчання в закладах освіти міста.

 Близько 40 осіб були попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. В рамках проведення акції «У школу з радістю» за сприяння міської влади 60 дітей цієї категорії отримали допомогу у вигляді канцтоварів. За результатами засідання члени координаційної ради вирішили продовжувати проводити профілактичну роботу з дітьми, спрямовану на попередження правопорушень та шкідливих звичок, пропаганду здорового способу життя.

 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]