Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ. Першим було розглянуто питання щодо призупинення навчального процесу у місті
12 листопада під головуванням секретаря міської ради Костянтина Синьогуба за широкою участі представників громадськості відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 10 членів виконкому. На порядок денний було винесено 16 питань.

Секретар ради проінформував про дзвінок міського голови Олексія Цибка, який на час проведення засідання знаходиться у Києві на зустрічі з Віце-прем`єр-міністром - Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадієм Зубком. Костянтин Синьогуб озвучив пропозицію міського голови зняти з порядку денного питання встановлення тарифів на послуги з центрального опалення та теплову енергію і розглянути дані питання в найближчі дні. Секретар ради запевнив, що засідання виконкому з даного питання відбудеться у сесійній залі за участю представників громадськості.

Першим було розглянуто питання щодо призупинення навчального процесу у закладах загальної освіти міста у зв`язку з відсутністю теплопостачання станом на 12.11.2018 у 11-ти школах. Члени виконкому одноголосно прийняли відповідне рішення.

На засіданні виконавчого комітету були прийняті рішення щодо призначення адреси житлових будинків, погодження місця розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Чередніченко озвучив проект рішення про здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку території міста. Питання стосувалося встановлення нових вікон та дверей на 9-ти об`єктах міста (ОСББ) за рахунок субвенції з державного бюджету, отриманої за сприянні народного депутата України Сергія Рудика. Дане питання вже неодноразово розглядалося на засіданні виконкому. Помічник народного депутата Лідія Зайва проінформувала членів виконкому щодо порядку формування та освоєння даної субвенції. Більшість членів виконкому не підтримали дане рішення і знову виникла загроза можливості повернення даних коштів у державний бюджет.

Начальник інспекції з благоустрою, екології та забудови міста Олександр Яценко озвучив проект рішення щодо дозволу на видалення зелених насаджень. Дане питання викликало дискусію серед членів виконкому та було прийнято відповідне рішення.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф`єв озвучив проект рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста та особам, що тимчасово проживають в місті, які опинилися в складних життєвих обставинах. На засіданні було прийнято рішення, відповідно до якого 21 житель міста отримає матеріальну допомогу від 500 до 1000 грн кожному - загалом на 21 тис. грн.

Начальник відділу охорони здоров`я Микола Стуженко проінформував членів виконкому щодо ситуації у медичних закладах у зв`язку із відсутністю теплопостачання.

Члени виконкому розглянули та прийняли рішення, підготовлені службою у справах дітей.

  Офіційний сайт Смілянської міської ради

 

Популярні теми

02.12.2018, 07:58
СМІЛЯНСЬКА ШКОЛА №1 ВИГРАЛА СЕРТИФІКАТ НА СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР
06.12.2018, 08:11
РАЗ ДОБРОМ ЗІГРІТЕ СЕРЦЕ ВІК НЕ ПРОХОЛОНЕ!
06.12.2018, 08:20
Вихованці ЦДЮТ вітали волонтерів Смілянщини зі святом!
06.12.2018, 08:26
ДОБРО РОБИТИ ЛЕГКО. ВОНО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ.

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]