Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТА БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ
Перед початком засідання Олег Черненко проінформував про результати засідання Бюджетного комітету Верховної Ради України та отримані державні кошти за сприянням народного депутата України Сергія Рудика на реалізацію завдань соціально-економічного розвитку в місті Сміла.

Перед засіданням виконавчого комітету відбулося засідання міської комісії з питань тарифів. Головний бухгалтер КП «Смілакомунтеплоенерго» проінформувала про діяльність підприємства, процес формування попередніх тарифів та його складові, суму заборгованості підприємства перед постачальниками газу. Був озвучений запропонований новий тариф для населення – 58,02 грн за кв.м. При не затвердженні тарифу, міська рада повинна відшкодовувати різницю у тарифі і сума буде складати більше 1 млн. грн.

Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Чередніченко зазначив, що у запропонованому розрахунку вкладена ціна на газ НАК «Нафтогаз», але на даний момент договір з НАК щодо постачання природного газу не укладений. Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Ігор Ройко зазначив, що підприємством подані всі необхідні документи до НАК «Нафтогаз» і тому є можливість прийняття базового тарифу, при зміні вартості газу – провести корегування тарифу.

Голова ГО «Колегія підприємців» Олександр Ніколаєв разом з приватним підприємцем Андрієм Черничко навели свої заперечення щодо формування величини тарифу: врахування в розрахунках закладеного споживання газу в жовтні-першій половині листопада, в той час коли він не споживався.

Остаточно членам тарифної комісії було запропоновано два варіанти тарифу для населення, враховуючи ціну на газ НАК «Нафтогаз» 8 361 грн. за 1000 куб. м:
При рентабельності роботи підприємства 2% – 56,22 грн за кв. м, за 1 Гкал – 2337,72 грн;
При рентабельності роботи підприємства 5% – 58,02 грн за кв. м., за 1 Гкал – 2412,73 грн.

Тарифна комісія прийняла тариф для населення при 2% рентабельності роботи підприємства.

Для бюджетних установ прийнятий тариф – при рентабельності 15% за 1 Гкал 2609,11 грн.

Після прийняття рішень тарифною комісією, виконавчий комітет приступив до розгляду питань порядку денного.

Заступник начальника управління освіти, молоді та спорту – начальник відділу освіти Марія Яцина проінформувала про списання основних засобів у закладах загальної середньої освіти – №№ 1, 2.

На засіданні виконавчого комітету розглянуті та прийняті рішення щодо квартирного обліку, виплати допомоги на поховання, безоплатної передачи комп`ютерної техніки на баланс КП «Смілакомунтеплоенерго».

Члени виконкому встановили тарифи на послуги зубопротезування ортопедичного відділення Смілянської міської лікарні. При розгляді питання щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) для КП «ВодГео» члени виконкому цікавилися можливістю щодо цілодобового водопостачання у мікрорайоні РПЗ, встановлення очисних споруд належної якості, фінансовим станом підприємства та заборгованістю за спожиту електроенергію – 6 млн. грн. Виконавчий комітет затвердив відкорегований тариф: водопостачання холодної води – 13,20 грн за куб. м, водовідведення – 13,19 грн за куб. м (без ПДВ). Виконавчий комітет затвердив рішення тарифної комісії щодо тарифів на послуги з централізованого опалення та теплову енергію для КП «Смілакомунтеплоенерго».

Члени виконкому розглянули та прийняли 15 рішень, підготовлені службою у справах дітей.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Популярні теми

02.12.2018, 07:58
СМІЛЯНСЬКА ШКОЛА №1 ВИГРАЛА СЕРТИФІКАТ НА СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР
06.12.2018, 08:11
РАЗ ДОБРОМ ЗІГРІТЕ СЕРЦЕ ВІК НЕ ПРОХОЛОНЕ!
06.12.2018, 08:20
Вихованці ЦДЮТ вітали волонтерів Смілянщини зі святом!
06.12.2018, 08:26
ДОБРО РОБИТИ ЛЕГКО. ВОНО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ.

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]