Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Відбувся перший виїзд до м. Сміла мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.
З метою захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю 16.08.2017 року відбувся перший виїзд до м. Сміла Черкаської області мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.

 В заході прийняли участь заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Корж Н. Н., приватний нотаріус Смілянського міського нотаріального округу Таран Г.В., в.о. директора Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Савчук Є.В., головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Громов С.Г., представники Смілянської районної державної адміністрації, громадських організацій, аграріїв, землевласники та ЗМІ.

 Під час зустрічі відбулось консультування з питань антирейдерського законодавства, земельного законодавства, надана правова допомога з оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]