Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Відкриваємо світ без насильства! Програма «Відкритий Світ»
Програма «Відкритий Світ» заснована Конгресом США для зміцнення взаємодії і співробітництва між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості лідерам різних галузей діяльності зустрітись та обмінятись досвідом, ідеями. Представники різних рівнів державної влади, громадських організацій і ділових структур, кандидати, які, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, показали свої сильні лідерські якості, і зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.

 До складу делегацій «Відкритого Світу» звичайно входить п'ять учасників. Кожен з делегатів бере активну участь в обміні досвідом і знайомить із реаліями життя американських колег. Програма візиту складається індивідуально для кожної делегації, з урахуванням інтересів і побажань учасників. У більшості випадків делегати зупиняються в американських родинах, що дозволяє їм ближче познайомитися з повсякденним і громадським життям американців. Приймаючі родини у свою чергу одержують можливість довідатися про Україну «з перших вуст» - від людей, що формують її новий вигляд.

 Цього року взяти участь за програмою обмінів «Відкритий світ» на тему: «Протидія насильству» випала честь представникам Черкаської області. А 27 жовтня о 12:00, в малому залі Смілянського міськвиконкому відбудеться зустріч за результатами візиту Черкащан до Сполучених Штатів Америки. Запрошуємо до участі всих представників структур дотичних до протидії насильству, а також бажаючих.

 Контактна особа:
Директор Гончаренко Інга Вікторівна 4-62-07

СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
Вул. Незалежності, 37, м. Сміла, Черкаська обл.,
тел. 4-62-07,
Е – mail: 22792622@mail.gov.ua
ЄДРПОУ 22792622


 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]