Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ВІДЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»
27 квітня при виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Тижня охорони праці в м.Сміла з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні.

 У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

На виконання Плану заходів з підготовки та проведення у 2018 році Тижня охорони праці в Черкаській області з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні, затвердженого наказом управління Держпраці у Черкаській області, при виконавчому комітеті Смілянської міської ради 23.03.2018 утворено Організаційний комітет з підготовки та проведення Тижня охорони праці в місті та затверджено план заходів.

До складу оргкомітету ввійшли посадові особи структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, зокрема: управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, молоді та спорту; представник Смілянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області, громадської організації «Колегія підприємців», координаційної ради профспілок міста.

Відповідно до Плану заходів з підготовки та проведення Тижня охорони праці в місті в навчальних закладах проведено конкурси дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Організаційним комітетом з підготовки та проведення Тижня охорони праці в місті при виконавчому комітеті Смілянської міської ради обговорено конкурсні роботи учнів та студентів навчальних закладів та визначено переможців:

І місце у конкурсі зайняв Подвига Даніла, учень 4-го класу НВК загальноосвітньої школи І ступенів ім. В.Т. Сенатора;

ІІ місце – Новохацька Аліна, учениця 9-го класу загальноосвітньої школи № 13;

ІІІ місце – Бондаренко Вікторія, учениця 6-Б класу загальноосвітньої школи № 11.

Переможців конкурсу нагороджувала грамотами та подарунками заступник голови Організаційного комітету, начальник Смілянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Яценко О.С.

Всім учасникам оголошені подяки за участь у конкурсі/

 
загрузка...

Популярні теми

19.05.2018, 18:41
У ЦЕНТРІ СМІЛИ УРОЧИСТО ПІДНЯЛИ ПРАПОР ЄВРОПИ
14.05.2018, 11:33
Про надзвичайну ситуацію у школі №8: у лікарні лишаються 18 дітей
14.05.2018, 07:26
Смілянський ДО «Комбінат «Дніпро» у першому кварталі поточного року отримав надходжень на загальну суму понад 2,2 млн. грн.
13.05.2018, 19:44
"Велике прибирання набережної Тясмину"

Публікації

20.04.2018, 16:23
Неякісно відремонтував торік смілянські дороги приватний підприємець Володимир Косодрига.
02.04.2018, 09:39
Про виконком, його повноваження та пов’язані з цим міфи: спеціально для старост
20.03.2018, 06:56
РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ: ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ІЗ ЛІКАРЕМ
21.04.2018, 09:51
Сергій Овчаренко: про вибір сімейних лікарів
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]