Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ВИКЛАДАЧІ ТА МАЙСТРИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАКЛАДІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІБРАЛИСЯ У СМІЛІ
28 листопада на базі державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій будівельного та енергетичного напрямку на тему «Дидактичне забезпечення уроків професійного навчання».

У роботі семінару – практикуму взяли участь викладачі та майстри професійно-технічних закладів Черкаської області: ДНЗ «Смілянський ЦППРК», «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій», ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей», «Багатопрофільний центр професійної освіти у Черкаській області», ДНЗ «Звенигородський ЦППРК», ДНЗ «Уманський професійний ліцей», ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Черкаський професійний ліцей, ДНЗ «Городищенський професійний ліцей», інформують у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.Під час семінару – практикуму був проведений урок виробничого навчання з професії «Штукатур», який провела майстер виробничого навчання «майстер І категорії» Урсакій Тетяна Василівна.


Під час проведення уроку майстер вдалопродемонструвала методику проведення вступного інструктажу, використання наочності та демонстрацію трудових прийомів.

Присутні переглянули також урок теоретичного навчання з предмета «Матеріалознавство» та побували на позаурочному заході професійного спрямування на тему «Кращі у професії», який був проведений серед учнів третього курсу за професією «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр». Під час заходу учні мали змогу продемострувати свої теоретичні знання та практичні вміння та навички з професії. Учасники семінару – практикуму були вдячні за змістовно та цікаво проведені заходи та відкриті уроки.

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]