Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗВЕРНУВСЯ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
19 вересня виконавчий комітет звернувся з листом до відділу поліції та відповідну копію направив до місцевої прокуратури. У листі зазначено, що з 1 лютого 2018 року надавачем послуг з теплопостачання в місті Сміла є комунальне підприємство «Смілакомунтеплоенерго».

 З зазначеного часу підприємство накопичило значну заборгованість за отриманий газ, наявність якої призводить до відмови газопостачальних підприємств у наданні номінацій на газ на опалювальний сезон 2018-2019 років. Це в свою чергу призводить до виникнення критичної ситуації в місті з теплопостачанням у наступному опалювальному періоді. Такі обставини ставлять під загрозу початок опалювального періоду, що матиме наслідком залишення жителів міста, закладів соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти та дошкільного виховання без теплопостачання.

Міська влада з урахуванням того, що завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, звернулася з проханням в найкоротші строки відреагувати на звернення, провести перевірку викладених обставин та вжити достатніх та дієвих заходів забезпечення публічної безпеки і порядку на території міста, припинити виявлені правопорушення, у визначеному законом порядку прийняти відповідні заходи реагування та притягнути винних осіб до відповідальності.

До листа додані копії: балансу станом на 30.06.2018, звіту про фінансові результати за І півріччя 2018 року, пояснювальної записки до звіту про виконання фінансового плану за І півріччя 2018 року та пояснення до звіту 1 С-теплопостачання від 02.08.2018 № 998.

Сьогодні, 20 вересня під стінами Будівлі рад та у сесійній залі відбулися зустрічі представників міської влади за участю депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, громадськості з частиною представників трудового колективу КП "Смілакомунтеплоенерго". Під час зустрічей були підняті питання роботи підприємства та звільнення 13 вересня його директора - Володимира Пруса. Внаслідок перемовин, учасники зустрічей все ж не досягли певної згоди щодо подальших дій.

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]