Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«Вільні земельні ділянки потрібно інвентаризувати і виставити на торги», - Анатолій Бондаренко
У Черкасах потрібно регулярно проводити земельні аукціони, адже це додатковий ресурс для наповнення бюджету громади. На цьому наголосив міський голова Анатолій Бондаренко під час наради з керівниками структурних підрозділів міськради.

 «Я вважаю, що всі вільні земельні ділянки, які є в наявності у Черкасах, потрібно інвентаризувати, розбити на привабливі лоти і виставити на аукціон на продаж або на оренду. Потрібно провести клопітку роботу, щоб зробити це. Можливо, доведеться додати штатних одиниць у департамент архітектури і містобудування, щоб провести цю роботу оперативно і якісно. На мою думку, комерційні ділянки необхідно виставляти на продаж, а під забудову багатоквартирних житлових будинків, будівництво торгових центрів, баз - надавати в оренду. Земля повинна мати ефективних власників, які будуть відповідальними за її санітарний стан. Адже ми маємо вже негативний досвід із військовим полігоном у самому центрі міста, який фактично перетворився на промислове звалище. Переконаний: ефективні земельні аукціони допоможуть нам забезпечити виконання бюджету розвитку», - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін зазначив, що останні земельні торги, проведені міською радою 14 травня, були досить результативними. За право оренди на 4 земельні ділянки вдалося вторгувати більше 3 млн. грн. Причому, по одному з лотів було зроблено 47 кроків підвищення ціни.

«Найближчим часом ми зорієнтуємося на розробку лотів для земельного аукціону із продажу земельних ділянок у власність. Це принесе ще більше надходжень до міської скарбниці. Актуалізація генерального плану, яку нещодавно ухвалили депутати, допоможе нам ефективно інвентаризувати наявні земельні ресурси Черкас», - зауважив Артур Савін.
 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]