Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Вирішення соціальних потреб сімей загиблих в АТО
Наприкінці липня до районної ради звернулась громадська організація учасників антитерористичної операції та членів їх сімей «Патріоти Смілянщини» з проханням у сприянні виділення твердого палива (дрова) сім’ям загиблих учасників АТО.
 У районі налічується десять таких сімей у Березняках, Великій Яблунівці, Макіївці, Малосмілянці, Плескачівці, Сердюківці, Сунках, Тернівці та дві сім’ї у Балаклеї.

Голова районної ради Грошев В.В. надіслав листи відповідним сільським головам про сприяння у забезпеченні сімей паливом. А 2 серпня він разом з депутатами ради Зайвою Л.Р., Голобокою Л.А., Грозним В.В. зустрілись з директором державного підприємства «Смілянське лісове господарство» Сегедою Ю.Ю.

Слід зазначити, що підприємство здійснює свою діяльність на переважній території району, сплачує податки як у державний, так і у районний бюджет, багато допомагає соціальній сфері району.

Юрій Юрійович добре знає «вузькі місця» району, так як був депутатом районної ради п’ятого скликання, обласної – шостого скликання. І тепер, звичайно, відгукнувся на потреби сімей загиблих героїв Смілянщини.


Смілянська РДА

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]