Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ВЛАДА ОБІЦЯЄ ДОБУДУВАТИ КОРПУС КАРДІОЦЕНТРУ
В обласному кардіоцентрі вкрай потребують нових площ. Тож ще два роки тому тут взялися відбудовувати старий одноповерховий корпус, який дістався медичному закладу від санаторію «Сосновий бір». Туди планують перевести інженерний відділ, бухгалтерію, архів, відділ для обладнання, загалом це до 30 працівників, які нині тісняться у тому ж корпусі, де лікуються пацієнти.
Як повідомляють в обласній адміністрації, днями т.в.о. голови ОДА Тарас Висоцький побував на об’єкті і поцікавився, як просуваються ремонтні роботи.

«Ми єдиний заклад, який не має додаткових корпусів, – розповіла очільнику області головний лікар кардіоцентру Черкащини Світлана Журба. – Коли минулоріч відкрили агіографічну операційну, а це площа більше 100 квадратних метрів, то ухвалили рішення пожертвувати робочими місцями персоналу, який не працює з пацієнтами».

Зрозуміло, наголошує Світлана Василівна, що питання їхнього розміщення для кардіоцентру особливо актуальне. Тож наприкінці 2017 року й розпочали роботи з відбудови приміщення, яке дісталося від «Соснового бору».

Наразі, каже головний лікар, будівельна готовність об’єкту становить 49 %. Тут уже провели чимало відновлювальних робіт, оскільки будівля була у незадовільному стані і з десяток років не використовувалася. Сюди інвестували 6,3 млн грн. З них 54 % суми спрямували з обласного бюджету, а 46 % – з міського.

Після всього побаченого т.в.о. голови черкаської ОДА Тарас Висоцький заявив, що є нагальна потреба в доопрацюванні і коригуванні проекту відбудови одноповерхового корпусу обласного кардіоцентру. Адже попереду внутрішнє опорядження, комунікаційні роботи, облаштування опалення, благоустрій території, придбання обладнання.

«Загалом, за попередніми підрахунками, мінімум маємо віднайти ще 6-8 млн грн. Будемо розглядати усі варіанти джерел фінансування цього об’єкту. Коригуючи проект, враховуватимемо усі побажання, аби якісно завершити його», – пообіцяв лікарям обласного кардіоцентру Тарас Висоцький.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]