Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
З початку року на території Смілянського району виникло 33 пожежі
Протягом 11 місяців 2018 року на території Смілянського району виникло 33 пожежі, якими завдано збитки на суму 835 тисяч гривень, на пожежах загинуло 4 особи, 1 людина отримала опіки.

Як  інформують у Смілянському міськрайонному відділі управління ДСНС України у Черкаській області найбільша кількість пожеж була зафіксована на території Костянтинівської сільської ради – 7 пожеж та Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади – 6 пожеж.

Аналіз бойових дій пожежно-рятувального підрозділу ДПРЧ-12 свідчить, що у 37% випадках пожеж, які виникли на території Смілянського району, пожежно-рятувальному підрозділу довелося їхати до місця пожежі більше 20 хвилин. Збільшення часу прибуття пожежно-рятувального підрозділу до місця пожежі призводить до збільшення матеріальних, а що найголовніше, людських втрат на пожежах. За таких умов надзвичайно важливим є створення в населених пунктах району пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони.

На території Смілянського району, рішеннями відповідних сільських рад, створено 4 підрозділи місцевої пожежної охорони в селах: Ташлик, Сердюківка, Плескачівка, Балаклея.

В 2018 році Смілянським районним відділом ДСНС проведені перевірки стану утримання, боєздатності та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони Смілянського району. Перевірками встановлено, що належне утримання та боєздатність місцевих пожежних команд забезпечено лише в селах Ташлик та Сердюківка. У вказаних селах пожежні команди утримуються за рахунок сільськогосподарських підприємств Комбікормовий завод ТОВ «Агро – Рось» та Сердюківський зерносклад ТОВ «Українська елеваторна компанія». Зазначені підрозділи місцевої пожежної охорони в 2018 році залучалися до ліквідації 5 випадків пожеж, що виникли на території Смілянського району.

За інформацією
Смілянського міськрайонного відділу управління ДСНС України
у Черкаській області.


 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]