Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ЗАМІСТЬ ПАРКОВКИ У СМІЛІ ПЛАНУЮТЬ ЗБУДУВАТИ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

24 березня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася одинадцята сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 26 депутатів.

На початку сесії присутні заслухали виступи та звернення смілян. Представники ОСББ по вулиці Мічуріна, 22 звернулися з проханням відтермінування прийняття рішення з поділу земельної ділянки.

Міський голова Сергій Ананко та секретар міської ради Юрій Студанс зазначили, що рішенням частина земельної ділянки виділяється під двома будинками ОСББ, а інша – для будівництва передбаченого Генпланом міста третього житлового будинку замість облаштування паркінгу автомобілів.

Відтермінування розгляду питання призведе до зростання заборгованості по платі за землю та відстрочки початку будівництва третього будинку. А від будівництва цього будинку місто зможе отримати квартиру для тих, хто знаходиться у черзі на житло.

Смілянин Іван Дзюбак порушик проблемні питання у сферах соціально-економічного розвитку міста. Депутат Валерій Трегубов запропонував створити тимчасову депутатську комісію щодо вивчення питань роботи КП «Смілакомунтеплоенерго»: результатів проведеної у вересні 2020 року інвентаризації, збитків підприємству внаслідок надання дозволів на встановлення індивідуального опалення без врахування технічних умов в о окремих будинках тощо.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]