Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

4 лютого під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Присутні за участю запрошених на засідання батьків розглянули питання щодо визначення участі у вихованні малолітніх дітей, затвердили висновки про підтвердження місця проживання малолітніх для тимчасового виїзду за межі України. Після детального обговорення питання, члени комісії визначилися щодо доцільності поновлення у батьківських правах відносно малолітніх смілян та призначення опікуна над дитиною.

На засіданні також ухвалили рішення щодо перерахування на користь СДБІ різниці між сумою призначеної державної соціальної допомоги та державної соціальної допомоги, яка виплачувалася дитині позбавленої батьківського піклування.

Присутні розглянули питання щодо надання батькам дозволу на укладання договору продажу частини кімнати у гуртожитку від імені малолітнього сина.

З усіх питань служба у справах дітей підготовить проєкти рішень для подальшого їх розгляду на найближчому засіданні виконавчого комітету, інформують на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]