Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення
22 січня 2019 року першим заступником голови райдержадміністрації Олексієм Пєчніковим проведено засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об᾽єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури районної державної адміністрації за участю голів ОТГ, сільських голів та представників громадських організацій району.

 На засіданні комітету доступності обговорювалось питання щодо формування реєстру оцінювання соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури району на виконання рішення засідання колегії облдержадміністрації від 03.07.2018 №2.

Громадські організації висловили своє занепокоєння щодо функціонування районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Смілянської районної державної адміністрації. Наразі депутати районної ради на черговій сесії в грудні 2018 року не підтримали фінансове забезпечення районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, чим призупинили його подальшу діяльність. На сьогодні через обмежене фінансування, в територіальних громадах відсутня можливість ввести посади фахівців із соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю.

Як наголосив перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Пєчніков, питання щодо функціонування районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді буде винесено на розгляд чергової сесії районної ради. Сподіваємося на підтримку та розуміння депутатського корпусу.

Смілянська РДА 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]