Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Завершено ремонт поліклінічного відділення центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської
Підняти якість надання послуг районним медичним закладом до сучасного, а у перспективі європейського рівня, - одна з найзначущіших стратегічних цілей районної ради та виконавчої гілки влади. Районний депутатський корпус сьомого скликання протягом терміну повноважень ставить ці завдання у пріоритет.

 Саме важливість завдання зібрало на інспекцію закінчення ремонту керівників усіх рівнів влади, адже такі масштабні роботи не можна було виконати без консолідації фінансування з різнорівневих бюджетів – від районного до Державного фонду регіонального розвитку. До закладу прибули народний депутат Сергій Рудик, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань, голова районної ради Володимир Грошев та депутат ради Лідія Зайва, заступники голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков та Сергій Глізнєцов, керівник апарату РДА Лариса Задорожня.

 Керівники відвідали поліклінічне і реанімаційне відділення лікарні.

Сергій Рудик, яким докладено вагомих зусиль для фінансування ремонтних робіт приміщень лікарні із державного бюджету, був позитивно вражений результатами роботи. Порівнявши теперішній та попередній стани приміщеннь, народний депутат класифікував їх як «небо і земля» та запевнив у намірі і надалі підтримувати настільки конструктивні місцеві ініціативи.

Проте усіма було зауважено недостатню обладнаність відділень лікарні сучасними приладами і засобами.

Нардеп інформував про вже прийняті Комісією ДФРР його ініціативи про виділення коштів фонду на капітальний ремонт мережі опалення п’ятиповерхової будівлі лікарні (1981,936 тис.грн.) і реконструкцію приймального відділення під приймально-діагностичне (1126,998 тис.грн.) та просив районних депутатів і голову ради й надалі так само ефективно використовувати і контролювати виділені кошти. А щодо обладнання – обіцяв у кінці року своє сприяння на державному рівні у його придбанні.
 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]