Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ЗЛОДІЯМ НЕ ВДАЛОСЯ ПОЦУПИТИ 80 МЕТРІВ МАГІСТРАЛЬНОГО КАБЕЛЮ
Завдяки тісній співпраці працівників Управління поліції охорони в Черкаській області та ВАТ «Укртелеком» вдалося затримати двох злодіїв, які спеціалізувались на крадіжках кабелів.

 Протягом поточного року крадіжки кабелів ВАТ «Укртелеком» тримали в постійній напрузі правоохоронців та мешканців м.Сміла.

 Траплялись прикрі випадки, коли за час, поки повідомлення про крадіжку доходило від заявника на «гарячу лінію 102», а потім до поліції охорони, злодії встигали втекти, вирізаючи протягом кількох десятків секунд ділянки довжиною до 100 метрів.

- Раніше «телекомівці» закладали до електроліній «марковані» сигнальні кабелі, а своїх чергових зобов’язали негайно повідомляти про спрацювання безпосередньо на пульт централізованої охорони Управління поліції охорони в Черкаській області, останнім же необхідно було вчасно прибути на місце спрацювання та затримати злодіїв, – розповідає менеджер з регіональної безпеки Черкаської філії ПАТ «Укртелеком» Петро Маламуж.


- На даний час на кабельних магістралях «Укртелекому» застосовується новий пристрій дистанційної адресної охорони «Зебра», який в режимі реального часу сповіщає про пошкодження кабельних ліній одночасно і «Укртелеком», і поліцію охорони.

Вказана система взаємодії підтвердила свою ефективність коли в м. Сміла 23 травня о 4.10 год. за тривожним сигналом «Зебри» група реагування Смілянського міжрайонного відділу поліції охорони через три хвилини прибула на точно визначене місце пошкодження кабельної магістралі.

Злодії – чоловік та жінка, приголомшені раптовою появою поліцейських, як кажуть, «здались без бою». При собі мали дві господарські сумки з кабелями загальною довжиною 78 метрів.

Затримані чоловік та, як встановлено – його дружина, виявились мешканцями міста Сміла 1978 та 1989 років народження.

Наразі сума збитків від пошкодження кабельної магістралі встановлюється.

Злодії доставлені до Смілянського відділу національної поліції для вирішення про повідомлення про підозру у крадіжці.

Управління поліції охорони в Черкаській області

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]