Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ЗУСТРІЧ З ГОЛОВНИМ ЛІСНИЧИМ "СМІЛАЛІСГОСП"
18 квітня відбулася зустріч керівників ряду струкурних підрозділів виконавчого комітету, міських засобів масової інформації з головним лісничим державного підприємства «Смілянське лісове господарство» Денисом Івлєвим. Останнім часом в соціальній мережі з`явилося багато публікацій та звернень, пов`язаних із проведенням вирубки на території лісового масиву мікрорайону Загреблі, яке знаходиться у віданні державного підприємства.

  Головний лісничій пояснив, що внаслідок випадіння великої кількості снігу (до 47 см) взимку, було ушкоджено біля 1030 дерев – біля 30 відсотків. Тому ДП «Смілалісгосп» змушено провести вибіркову рубку дерев, про що попередньо була повідомлена обласна екологічна служба. 12 квітня у зв`зку із зверненням Олександра Байди, голови військово-патріотичного об`єднання ветеранів АТО Черкаської області «Справедливість» була проведена позапланова перевірка за участю старшого державного інспектора з охорони навколишнього середовища Черкаської області Миколи Сидоренка, державного інспектора з охорони навколишнього середовища Черкаської області Юрія Борисенка, в.о. директора ДП «Смілянське лісове господарство» Володимира Биченка та головного лісничого підприємства Дениса Івлєва. Державним інспекторам були пред`явлені всі документи щодо правомірності проведення рубки.

Головний лісничий наголосив на необхідності проведення рубки, адже у наслідок пошкодження дерев частина стовбурів опинилися на землі. При висиханні дерев може виникнути загроза «низової» пожежі, яка може перерости у «верхню» пожежу і з нею значно важче впоратися. До кінця місяця планується привести масив до повного порядку та біля міської лікарні буде проведена досадка дерев на площі біля 1 га.

Секретар ради Костянтин Синьогуб наголосив на обов`язковому інформуванні міської влади щодо проведення подібних робіт у лісових масивах, розташованих на території міста. Начальник інспекції з благоустрою, екології та забудови міста Олександр Яценко проінформував про співпрацю з питання вирізки аварійних дерев (до 30%) на території лісового масиву міста (складає 14 га). Начальник інспекції також зазначив, що у лісових масивах, які знаходяться під віданням міської ради, жодної вирізки дерез не відбувається. Інспекція планує провести повне обстеження для підрахунку необхідних коштів для проведення планових вирізок, а «Смілалісгосп» допоможе зробити вимітку.

Наприкінці місяця заплановано провести ще одну подібну зустріч.

 

Популярні теми

13.12.2018, 11:25
"З 1 СІЧНЯ НЕОБОВ'ЯЗКОВО ПІДПИСУВАТИ НОВІ ДОГОВОРИ ЧЕРЕЗ ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ", - ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО"
10.12.2018, 11:30
З 1 січня смілян чекає ще одне подорожчання – зростає ціна на вивезення і ліквідацію побутових відходів.
10.12.2018, 10:57
План культурно-мистецьких заходів в закладах культури міста з 10 до 16 грудня.
09.12.2018, 18:53
На Черкащині управління спорту розпочало конкурсний відбір проектних пропозицій на 2019 рік

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]