Якщо розсада захворіла, тоді від уражених сіянців потрібно позбутися - на жаль, їх врятувати не вдасться. Решта здорових паростків слід полити насиченим розчином марганцівки (малинового кольору). Додатково грунт зверху присипають 1 ч. л. мідного купоросу і 1 склянкою деревної золи.
Читати далі...
Помилка перша. Занадто пізня посадка насіння на розсаду приводить до зниження врожаю. 60-денна розсада дає на 60% менше врожаю, чим 80-денна.
Читати далі...
Профілактика часником. Часниковий настій зміцнює імунітет рослин. Залити 4-5 зубчиків часнику 1 л окропу і дати настоятися 20 хвилин. Отриманий розчин додавати в воду для поливання по 1 ст. л.на 1 літр води – для будь-яких рослин.
Читати далі...
Солона земля. Якщо у буряка почервоніли листя, значить, в ґрунті не вистачає натрію. Потрібно полити буряк соляним розчином. Для цього склянку крупної солі розвести в 10 літрах води. Цього достатньо, щоб підсолити землю.
Зазвичай це відбувається через нерівномірний полив. Поява тріщин відбувається після посухи, коли, нарешті, городник здійснює рясний полив. Таке часто буває, якщо в посуху поливати капусту тільки на вихідні.
Читати далі...
Іриси люблять місця добре дреновані й освітлені сонцем. Підготовляючи клумби, необхідно вдобрити ґрунт органічними та мінеральними добривами. При цьому необхідно пам'ятати, що гній перед висадженням цих квітів додавати не бажано, краще зробити це заздалегідь (за рік до їхнього висадження). Клумба для ірисів також повинна мати невеликий схил у південний бік, незайвим буде й підняти клумбу на 10-15 см.
Читати далі...
|