Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На Великдень очікуються заморозки та похолодання, – Укргідрометцентр (https://www.meteo.gov.ua/ua/Meteorolohichni-poperedzhennya)
31.05.2017, 14:26
Делегація зі Сміли на чолі з керуючим справами виконавчого комітету Смілянської міської ради Олександром Головченком відвідали місто-побратим і передали ватутінцям, з нагоди свята, від смілян найкращі вітання..
31.05.2017, 12:13
Національний банк України виставив на продаж одне з великих підприємств, розташованих у Смілі. Майно підприємства ТОВ «Еліт» у зв’язку із проведенням заходів виконавчого провадження зі стягнення заборгованості виставлено на аукціон. Про це інформує Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.
31.05.2017, 10:54
У Смілі збираються закрити спеціалізовану школу-інтернат. Мовляв, там навчається удвічі менше дітей, ніж має бути. Усіх вихованців - обіцяють розподілити по інших, звичайних школах.
31.05.2017, 07:39
Зовсім недавно приймали поздоровленння новообранні депутати  та голова новоствореної Ротмістрівської об'єднаної територіальної громади Володимир Ховайба. На нових посадах та з новими обов'зками довго адаптовуватись не стали, а відразу взялися до роботи.
І результати їхньої праці ми можемо спостерігати вже сьогодні. Це відремонтована центральна вулиця в с.Ротмістрівка.