Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Чим зацікавити учнів?
Інноваційні технології швидко увійшли в усі галузі нашого життя. Ідея втілення інноваційних технологій в навчання передбачає досягнення мети високоякісної освіти, тобто освіти конкурентоздатної, спроможної забезпечити кожній людині умови для самостійного досягнення тієї чи іншої цілі, творчого самоутвердження у різних соціальних сферах.

 Велика роль у підготовці учня до подальшого життя, його самореалізації відводиться саме вчителеві початкових класів. Звичайно, навчальна програма для початкової школи передбачає чітко сформовані завдання для вчителя. Проте, останнім часом у дітей знижується бажання вчитися. Як зацікавити їх у навчанні? Для того, щоб подолати інертність дітей, варто вносити в урок нові сучасні елементи.

 Саме використання інноваційних форм роботи дає змогу вчителям залучати дітей до створення творчих робіт; пошукової роботи; оформлення результатів роботи у вигляді різних проектів за певними темами.

 Працюючи за інноваційними технологіями, особливу увагу вчителі початкових класів школи №3-колегіуму приділяють інтерактивному навчанню. Використовують такі форми навчання, як «Мікрофон», «Ланцюжок», «Коло ідей», «Аукціон», «Мозковий штурм», «Ґронування», «Чистий аркуш», «Дерево знань», «Асоціативний кущ», «Навчаючи – вчуся», рольові ігри; групові дискусії; метод проектів та ін.. У своїй роботі педагоги зацікавлюють дітей різноманітними творчими завданнями, казковими сюжетами, музично-дидактичними та театралізованими іграми.

Досвід роботи педагогів молодших класів дає розуміння того, що клас на уроці, а тим більше поза уроком, не є однорідною безликою масою з єдиною думкою, однаковим світосприйняттям. Клас – це тимчасовий колектив особистостей, неповторних індивідуальностей. А завдання вчителя - допомогти кожній дитині розкрити свій талант, свою «родзинку» і реалізувати себе як творчу особистість.


 Прес-центр школи №3-колегіуму

 

Популярні теми

02.10.2023, 14:46
Президент присвоїв звання “Заслужений учитель України” педагогу зі Сміли
02.10.2023, 15:11
Помірно тепло та без інстотних опадів: синоптики про погоду в області цього тижня
02.10.2023, 15:13
На Черкащині викрито жінку, яка налагодила схему ухилення призовників від військової служби через свої зв’язки з лікарями та членами ВЛК
02.10.2023, 15:16
У Смілянському коледжі створили міні-птахофабрику для навчання студентів

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]