Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Дорожнє реформування: З нового року дороги місцевого значення змінять свого балансоутримувача
З 1 січня 2018 року облдержадміністрація отримає повноваження з управління дорогами загального користування місцевого значення. Це – майже 71 % або 4 372 кілометри від протяжності автошляхів, які проходять територією області. Про це  під час координаційної наради повідомив начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу облдержадміністрації Сергій Чубань.

 Водночас дороги загального користування державного значення лишаться на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Йдеться про 1 770 км автошляхів.

Посадовець відзначив, що 2018 року також запрацює й Дорожній фонд. Він дасть змогу вчасно та у повному обсязі виконувати необхідні роботи на найбільш проблемних місцевих автомобільних шляхах Черкащини. Оскільки цільові кошти на проведення необхідних робіт з нього виділятимуться у найкоротші терміни за рішенням депутатів обласної ради. Головним розпорядником коштів дорожнього фонду будуть обласні державні адміністрації.

– З нового року набирають чинності ще два закони, за якими передбачається створення Державного дорожнього фонду у складі спеціального фонду державного бюджету, – зауважив Сергій Чубань. – Також визначаються й джерела формування фонду та напрямки використання коштів. Крім того, місцеві бюджети отримають субвенцію з держбюджету на фінансове забезпечення утримання й будівництва автодоріг загального користування місцевого значення.

Додамо, наповнюватись фонд буде з трьох джерел: акцизного збору, ввізного мита на нафтопродукти і з імпортованих на митну територію України транспорту і шин. На повну фонд почне працювати у 2020 році. У 2018 році поки що тільки 50% податків будуть направлені на дороги.

 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]