Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ЕНЕРГОІНВЕСТ» СТАВ УДАВКОЮ ДЛЯ СМІЛЯН?
Усі котельні Сміли, які обслуговує ТОВ «Сміла Енергоінвест», відрізані від газопостачання. Таку гірку правду озвучили на нещодавньому засіданні міськвиконкому.

Щоб підключити котельні, потрібно заплати чималу суму постачальнику блакитного палива. Куди ж пішли гроші смілян, заплачені за тепло, і чому товариство не розраховується з боргами – на ці болючі запитання директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» Володимир Сарнацький так і не відповів.

Роль захисника інтересів громади непогано зіграв очільник Сміли Віктор Федоренко. Він «дуже суворо» попередив пана Сарнацького про те, що борги повинні погашатися і підприємство має працювати без зупинок. Інакше пообіцяв зайняти котельні муніципальною охороною та не допустити туди працівників «Енергоінвесту». До речі, пан Федоренко обмовився, що це товариство є «удавкою» на шиї громади. Тільки як її скинути?

Нагадаю, що на сьогодні загальна заборгованість цього товариства за газ та штрафні санкції становлять понад 183 мільйони гривень. Так цифру назвав заступник міського голови Олександр Риджаніч.

А тим часом обласне керівництво постійно натякає, що ця фантастична сума може лягти на плечі смілян, якщо «Енергоінвест» виженуть із міста. Непогано придумали можновладці!

То чи розпочнеться вчасно опалювальний сезон у Смілі та чи мерзнутимуть сміляни, як торік – це питання так і залишається відкритим. Ясно одне – цієї зими містяни платитимуть за тепло значно більше, адже «Енергоінвест» уже підвищив тарифи.

Автор: Олег Потапов

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]