Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Сміляни відстоюють право мати свій госпітальний округ з центром у місті Смілі
Створення госпітального округу з центром у місті Смілі стало основним питанням, яке обговорювали на черговій нараді секретаря міської ради Віктора Федоренка з представниками медичної галузі міста. В обговоренні взяли участь заступники міського голови, представники депутатського корпусу міської ради, медичні працівники. Учасники наради наводили переконливі аргументи, що підтверджували необхідність створення Смілянського госпітального округу, який, на жаль, при поділі Черкащини на чотири госпітальних округи, не передбачений.
Один з аргументів: податкова, поліція, прокуратура, ДСНС, станція швидкої допомоги – усе базується в місті Смілі, враховуючи методику створення госпітального округу, береться населений пункт не менше 40 тисяч населення, а Сміла має 68 тисяч плюс населення Смілянського району – 32 500 осіб, отже, логічно і правильно зробити Смілянський госпітальний округ. У Смілі дві сильні лікарні – міська та районна, які можна об`єднати в одну потужну лікарню інтенсивної терапії та планового лікування, поліклініки перетворити на новітній консультативно-діагностичний центр. Місто має розгалужену і зручну мережу шляхів сполучення. Якщо госпітальний округ буде в Черкасах, то, наприклад, добиратися туди з того ж Кам’янського району буде дуже складно.
Віктор Антонович наголосив, що треба докласти усіх зусиль, щоб відстояти право громади мати свій госпатальний округ з центром у місті Смілі.
Напередодні наради ініціативна група від Смілянщини побувала в обласній державній адміністрації та звернулася до заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, заступника начальника управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Олега Найдана стосовно того, що громада Смілянщини не погоджується з рішенням, згідно з яким не передбачається створення Смілянського госпітального округу при розподілі Черкащини на чотири госпітальні округи. Також ініціативна група звернулася з клопотанням про створення додаткового госпітального округу в місті Смілі до народного депутата Сергія Рудика.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]