“Увесь 2016 рік ми виділяли кошти, посилювали свою лікарню. Закуповували томографи, інше обладнання, щоб зробити її більш перспективною. Ні для кого не секрет, що у Смілі унікальна ситуація: ми маємо дві відомчі лікарні, які лишилися напризволяще і потрапили на баланс бюджету міської ради. Міський бюджет — це 127 мільйонів гривень, і це крапля в морі. Чотири лікарні тягнути ми просто не можемо фізично. Ці два заклади, які дісталися нам в спадок від залізниці та від радіозаводу, роблять ситуацію справді унікальною, таких всього 7 чи 8 в Україні”, — пояснив свою точку зору Роман Хоменко.
Він додав, що така ситуація може спровокувати космічний дефіцит коштів в бюджеті міста, бо Сміла немає підприємств, які б платили податки до бюджету.
“До 24 січня ми всі знали, що у нас буде Смілянський округ. 26 січня вже було ухвалено рішення про чотири округи. Ми віримо, що ще й сьогодні ситуацію можна вирішити, вирівняти. І це буде правильно — з точки зору маршруту пацієнта, наближення до пацієнта надання послуги. Ви самі визнали, що відстоювали Смілянський округ, що він повинен бути. Давайте знову звертатися в МОЗ. Треба врятувати ці лікарні. Давайте не залишимо осторонь місто Смілу”, — підтримав його голова Смілянської райради Володимир Грошев.
Він припустив, що рішення про створення Звенигородського округу має політичну складову: нібито деякі депутати Черкаської обласної ради від Звенигородщини не погодилися з тим, що в них не буде округу і зуміли пролобіювати створення округу.
Схожі матеріали
Популярні теми
Публікації
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.