Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У переддень дня слави козацької
Тернівська загальноосвітня школа є опорним навчальним закладом з військово-патріотичного виховання в Черкаській області. Педагогічний колектив на чолі з депутатом районної ради Шулежком А.В. плідно працює над проблемою «Втілення козацької педагогіки в навчально-виховний процес сільської школи з певним корективом на сьогодні і завтра, на сучасне і майбутнє української нації». Тут створено виховну систему «Бути людиною – бути лицарем», запроваджено самоврядування, діє дитяча організація ГАРТ «Терен». Тож не дивно, що День Українського козацтва відзначено змістовно і масштабно.

 Основний акцент було зроблено на тому, що готовність захищати рідну землю, политу кров’ю багатьох поколінь працелюбних і героїчних предків, є священним обов’язком.

Шкільна спільнота урочисто відкрила меморіальну дошку випускникам школи, які віддали життя за мир і спокій вже в останній, неоголошеній війні з російським агресором. Освятив її настоятель Храму Різдва Святого Івана Хрестителя Української Автокефальної Православної Церкви отець Михайло. Присутні в знак вдячності запалили свічку пам’яті та поклали квіти до меморіалу. Наймолодшому Герою було лише 25 років.
 На підтвердження нездоланного прагнення українців до свободи проведено урочисту ходу, очолили яку джури Тернівської сотні.
 В урочистостях у Тернівській школі взяв участь і голова районної ради Грошев В.В.

 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]